W tym miejscu znajdowała się kontrolka id: 141.
Błąd: Nie można zbudować obiektu - brak typu, lub brak obiektu z parametrami. Pojemnik id: 141 i typ pojemnika: TrescKolumnaBll.

O NAS

Masita Sportswear została założona w 1933 roku przez rodzinę Maas z miasta Sittard. Początkowo Masita skupiała się na handlu i przetwarzaniu produktów skórzanych, takich jak torby i piłki, ale także na koszulkach i nadrukach, w których produkcji firma została pionierem. Od lat 60. Masita specjalizuje się w sportowej odzieży drużynowej i stała się jednym z wiodących dostawców na rynku sportowym, działającym w ponad 50 krajach.


ZAWSZE W MAGAZYNIE

Dzięki około 40.000 metrów sześciennych powierzchni nasz magazyn może z łatwością pomieścić 2.000.000 artykułów, które mamy w magazynie przez cały czas. Nasz magazyn jest wyposażony w nowoczesne, oszczędzające planetę techniki, takie jak wyczulone systemy oświetlenia LED i zrównoważona kontrola klimatu. Naszym celem jest posiadanie 95% produktów w katalogu zawsze na stanie. W ten sposób możemy zagwarantować najwyższe standardy obsługi.


TWÓJ ONE-STOP-SPORT-SHOP

Od samego początku ISBC Sport dąży do innowacyjności i kreatywności. Naszym celem jest zaoferowanie naszym klientom kompletnego pakietu, tzw. One-stop-shop. Jest to jeden z powodów, dla których Masita jest teraz częścią ISBC Sport. ISBC Sport współpracuje z klientami indywidualnymi i klubami sportowymi pracując z różnymi markami w dziedzinie piłki nożnej, piłki ręcznej, hokeja, siatkówki, biegania, fizjoterapii, sprzętu sportowego, gier strażniczych, koszykówki i wielu innych. Masita oferuje najlepsze produkty dla drużyn: hokej Stag jest silnym holenderskim hokejbrsem, który zapewnia takie produkty dla bramkarza jak bramki, najlepsze rękawice i odzież, Sportdoc zapewnia szwedzkie, wysokiej jakości produkty sportowe, a w Sportquip nasi klienci mogą znaleźć najlepsze sportowe materiały i sprzęt.


DYSTRYBUCJA NA CAŁYM ŚWIECIE

Masita to marka o międzynarodowej atrakcyjności. Najlepsze występy w odzieży Masita odbywają się co tydzień w wielu krajach na całym świecie. Z Melbourne do Dublina, z San Diego do Bukaresztu. Wszystko dostarczamy naszym partnerom na całym świecie z centrum dystrybucyjnego w Echt w Holandii. Statkiem, samolotem lub drogą lądową. Niezależnie od tego, czy jest to 1 skrzynia, czy 50 palet, nasz system logistyczny jest na to gotowy.


WIĘCEJ NIŻ MASITA

Sport ISBC to więcej niż Masita. Z naszymi 5 najlepszymi markami sportowymi mamy bardzo szeroką ofertę dla każdego sportowca, zarówno tego doświadczonego, jak i młodego. Na 450 metrach kwadratowych nowego salonu można zobaczyć wszystkie te marki, istnieje również możliwość przetestowania i wypróbowania produktów. Poza tym ISBC Sport organizuje różne wydarzenia i warsztaty. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zajęciami w naszym salonie, możesz śledzić nas na Facebooku, Twitgerze i Instagramie.


ZASADY WSZECHCZASÓW

ISBC Sport jest jedną z pierwszych firm, które realizują swoje słynne "zasady wszechczasów". Szacunek dla naszych pracowników: Masita określiła kodeks postępowania dla swoich dostawców i nadzoruje określone standardy podczas częstych wizyt, a także nadzoruje przestrzeganie zakazu pracy dzieci. Szacunek dla naszej planety: środowisko jest podstawą naszej przyszłości. ISBC Sport rozpoczął wiele zrównoważonych projektów, na przykład w dziedzinie wody i energii, aby zająć się naszą planetą. Szacunek dla naszych klientów: niezależne instytucje przeprowadzają szeroko zakrojone testy w celu zapewnienia jakości i trwałości naszych produktów. Kiedy produkty trafiają do naszego magazynu, nasz Dział Kontroli Jakości sprawdza każdy produkt, aby zapewnić jego jakość i trwałość.